EMITT Fuarı'nda Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek Belediye Türk Dergisi Stantını Ziyaret Etti!
![EMITT Fuarı'nda Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek Belediye Türk Dergisi Stantını Ziyaret Etti!](https://belediyeturkdergisi.com/uploads/images/2023/04/image_750x_643d2891d64ef.jpg)
EMITT 2023, 12 – 15 Nisan’da TÜYAP İstanbul’da gerçekleşti. Dünyanın en büyük 5 turizm fuarından biri olan EMITT’te Belediye Türk Dergisi olarak bizler de yerimizi aldık. Fuarın ilk günü çok değerli Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek stantımızı ziyaret ederek bizleri onore etti.